Gävle, Sweden -April 2022-

Since the pandemic started, this has been our first long trip with students abroad. It could not have been better! Our students could travel in an Erasmus project to Sweden thanks to our Erasmus accreditation. They worked together with our Swedish partners from Vasaskolan school in Gävle, and they learnt new concepts and developed different activities in relation to different Sustainable Development Goals, specially Climate Action. Exploring the area, relating concepts to the SDG and experiencing new situations have had a great result as Erasmus activities and team work.Thank you all very much for this amazing opportunity! Looking forward to meeting you again soon! 🙂

Des de que va començar la pandèmia, aquesta ha estat la primera mobilitat que hem pogut fer amb els nostres alumnes a l’estranger. No podia haver estat millor! Els nostres alumnes van poder viatjar en un projecte Erasmus a Suècia gràcies a la nostra Acreditació Erasmus. Han treballat amb els nostres socis suecs de l’escola Vasaskolan, a Gävle, i han après nous conceptes i desenvolupat diferents activitats en relació als Objectius de Desenvolupament Sostenible, especialment Acció pel clima. Explorar la zona, relacionar conceptes amb les ODS i experimentar tot tipus de noves situacions han tingut un gran resultat com activitats Erasmus i treball cooperatiu i en equip. Moltes gràcies a tots per aquesta increïble oportunitat! Amb moltes ganes de trobar-nos novament aviat! 🙂

Video realitzat per l’alumna Lucia Carrillo sobre la setmana a Gävle.

Our project

Vídeo realitzat per Inara Bonet sobre el Projecte que s’ha dut a terme a Gävle,

(This project has been funded with support from the European Commission.
This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be
made of the information contained therein.
)

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.